یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - Sunday 19 August 2018
دسته بندی آگهی ها

تبلیغات

درباره ما

 باسلام :

شرکت بازرگانی آترپان راه وران در مورخه 1386/05/11 تحت شماره ثبت 28805 وشناسه ملی 10380440734 در اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی به ثبت رسیده است .

 

توسعه روز افزون خرید وفروش اینترنتی وتبلیغات به لحاظ مزایای بسیاری که دارد مورد توجه روز افزون افراد قرار گرفته واین موضوع تا به آنجا پیش رفته که به زودی احساس میگردد جزیی جدایی ناپذیر از زندگی خواهد شد از آنجا که اهداف شرکت ایجاد نوع آوری وبستری در جهت تبادل هرچه آسان تر ومتنوع تر خرید وفروش کالا در اینترنت بوده واست لذا این شرکت در مورخه 25 مهر ماه 1392 اقدام به ایجاد پایگاه تبلیغاتی تحت نام آگهی 2020نمود در این پورتال تمام کاربران میتوانند کالا ومحصولات خود را برای نمایش ارایه نمایند .

شما با عضویت در این وب سایت ودانلود نرم افزار موبایل (فعلا اندروید ) میتوانید به راحتی نسبت به درج آگهی برروی سایت اقدام نموده وخدمات ومحصولات وکالاهای نو ودست دوم خود را به تمام خریدارن عرضه نموده وخرید وفروشی بی واسطه ومستقیم را داشته باشید .

توجه :

در خرید وفروش محصولات خود دقت نمائید وب سایت آگهی 2020 مسئولیتی در این زمینه ندارد وفقط نمایش دهنده تبلیغات است وشما باید تحقیقات لازم را در این خصوص انجام دهید .

 

 

با عنایت به توجه روز افزون واستقبال شما عزیزان شرکت آترپان راه وران اقدام به تاسیس وب سایت بزرگ خرید وفروش اینترنتی کالا تحت نام بازار 2020 نیز نمود.

در این پورتال شما فروشگاهی خواهید داشت اختصاصی وبه نام خودتان ،حتی امکان درج این آدرس بر روی کارت ویزیت شما وجود دارد ومحصولات وکالاهای نو ودست دوم خود را در فروشگاهی به وسعت کشور عرضه مینمائید وخریدار بعد از بررسی اقدام به خرید کالا نموده و وجه پرداخت وکالا پست میگردد به همین راحتی شما محصول یا خدمات خود را در کشور عرضه مینمائید .

 

 

که این وب سایت دارای به روز ترین وجدید ترین متدهای خرید وفروش وشرکت در مزایدات اینترنتی میباشد که برطرف کننده نیاز آحاد مختلف فروشندگان وخریداران کالا در اینترنت میباشد و دارای بالاترین نشان اعتماد الکترونیک (دوستاره ) میباشد  از آن جا که مجموعه مدیریت واعضای شرکت با چشم انداز تجارت الکترونیک وارد این حیطه از کسب وکار  گردیده است در مورخه 1393/12/20 اقدام به راه اندازی آزمایشی وب سایت تخفیف گروهی (takhfif2020) نموده که در این وب سایت مجموعه کاملی از بهترین تخفیفهای هر شهر برای شما کاربر گرامی نمایش داده میشود وشما میتوانید با خرید از این وب سایت لذت تخفیف گروهی را چشیده ولحظاتی به یاد ماندنی در کنار خانواده ودوستان خود داشته باشید برای اولین بار همزمان با رونمایی از سایت تخفیف 2020 اپلیگیشن موبایل آن برای کاربران اندروید عرضه میگردد وشما میتوانید در تلفن همراه خود به خدمات ما دسترسی داشته باشید .


  

مجموعه تجارت الکترونیک 2020 تمام تلاش خود را مینماید تا بتواند بستری خوب برای تجارت آنلاین شما کاربر گرامی در تمام حوزه ها فراهم نماید وبه زودی وب سایتهای ( تجارت 2020) و( املاک 2020) نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد تمام کاربران با عضویت در هریک از وب سایتهای مجموعه میتوانند از خدمات طلایی مابقی وب سایتها که شامل تخفیفات طلایی در ارایه خدمات یا قرعه کشی های انجام شده میباشند استفاده نمایند لازم بذکر است تمامی وب سایتها دارای آپ موبایل هم بوده برای کاربران اندروید که میتوانند از داخل خود سایت یا سایر اندرو مارکتها نسبت به دانلود آن اقدام نمایند .

در پایان مدیریت مجموعه واعضای آن از شما کاربر وبازدید کننده گرامی تقاضا دارد تا مارا از پیشنهادات وانتقادات خود درجهت خدمت بهتر محروم ننماید واز فرم تماس با ما در این خصوص استفاده نمایید.

                                                                                                        سپاس 

www.bazar2020.ir

www.takhfif2020.ir

www.agahi2020.ir

www.viber2020.ir

مجموعه تجارت الکترونیک 2020 در هیج جای کشور نمایندگی ندارد ودفتر مرکزی آن در مشهد مقدس میباشد .