دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ - Monday 24 September 2018
دسته بندی آگهی ها
اگهی-نیازمندی ها-بازار کار

تبلیغات

گوناگون > همه موارد

گینراتور الیمپ Gainerator Olimp (شماره آگهی : 8225)

نو

گینراتور الیمپ Gainerator Olimp

سفارش و مشاوره 09100782312 امید حاتمی قهرمان جهان و مربی درجه یک فدراسیون بدنسازی و کمیته ملی المپیک ایران
ارائه انواع برنامه های تمرینی و غذایی تخصصی

گینراتور الیمپ مجموعه ای بسیار پیشرفته از ترکیبات فوق العاه خاص و کربوهیدرات با پروتئین های حیوانی دارای ارزش غذایی بالا که تعامل این دو، عضلات شما را به حد انفجار و اشباع مواد مغذی می رساند. ترکیبی فوق العاده مدرن از انرژی زایی و GLC پایین از طرفی و برنامه سرعت پایین Slow –Mo- Pro که به منظور بهترین ها و موفقیت در عملکردشان ارائه شده اند. اما تنها قوی ترین ها قادر خواهند بود اثر آنابولیک قوی خود را مقهور سازند. ببینید شما چه خواهید کرد؟ این مخلوط با مقدار قابل توجهی ال - گلوتامین آمینو اسیدهای زنجیره ای چند شاخه ای BCAA همچنین مونو هیدرات های کراتین Kre-Alkalyn و روغن MCT تقویت شده است. قدرت آنابولیک GLC های پایین و Slow-Mo-Pro در حد بدن انسان افزایش یافته و باز تولید و رشد را از هر زمان دیگری ساده تر می سازد.

کمال و بی همتایی گینراتور به صورت ظریفی داخل اجزاء سازنده اش قرار گرفته که این توسط بهترین دانشمندان آزمایشگاه الیمپ برای خلق یک ترکیب خاص انتخاب شده است. خاص بودن آن در جزئیات آن قرار گرفته است که عبارتند از: GLC پایین (پلی و الیگو ساخاریدها، موم ذرت زنجیره ای طویل، ایزو مالتولوزها) ترکیبی ابتکاری از هیدرات کربن های با Glycemic شاخص پائین که به دقت از الگوهای مشابه سرعت هضم و مقدار قند ساده آزاد شده در سیستم خون انتخاب گردیده است.
فرمول ابتکاری GLC های پایین بر اساس اشباع بهینه خون با مونو ساخارید ها بوده که وجود یک منبع انرژی بی وقفه برای ادامه تمرین های طولانی بدنی با اثر باز تولید موثر پس از پایان تمرینات را ضمانت می نماید.
ترکیب دقیق منابع کربوهیدرات های درجه یک، با مقدار پایین و متوسط Glycemin به منظور حفظ تمرکز انسولین خون در بهترین سطح آنابولیک. این از فردی که در حال تمرین است در برابر کاهش انگیزه برای تمرین های سنگین بدنی حمایت نموده و انرژی را به صورت مرتب برای بالاترین سطح تمرین ها فراهم می سازد. همچنین از امکان کاهش حساسیت گیرنده انسولین به هورمون جلوگیری نموده که این امر در مورد ساخت زیاد قند ساده مصداق می کند.

کربوهیدرات ها گرفته شده از ترکیب GLC های پایین منبع انرژی بی حد و پایان را درست نیم ساعت پس از دریافت (پلی - الیگو ساخاریدها) برای تقریباً 4 ساعت می سازند. (موم ذرت زنجیر طویل و ایزو مالتولوز) جبران غذایی دقیقاً پس از پایان تمرین بدنی با فرآیندهای افزایش دهنده ساخت اجزاء انرژی زا فراهم می شود.
همچنین اضافه شدن روغن MCT و Pioneer و با قابلیت جذب، مونوهیدرات کراتین ثبت شده (Kre-Alkalyn) به فرمول، تقویت و کوتاه کردن فاز باز تولید را هدف می گیرد. بنابراین فرآیند رشد پس از تمرین های بدنی و همچنین دریافت بافت عضلانی بدون هرگونه مانعی امکان پذیر می شود.
قدرت و تناسب بی همتای منبع پروتئین های منتخب در Slow-Mo- Pro قرار گرفته است. (میسلار کاسئین، پروتئین آب پنیر غلیظ شده، آلبومین های سفیده تخم مرغ، ترکیب هیدرولیزه پروتئین آب پنیر)
نمی توانید آن را از دست بدهید. ببینید که قدرت پنهان در Slow-Mo-Pro چگونه عمل می کند. فرمول بر اساس آخرین تحقیقات علمی ترکیب یافته و مجموعه ای از منابع پروتئین بی شماری را خلق نموده که هر یک با سرعت متفاوت سینتیک های هضم و آمینو اسیدها را به سیستم خون آزاد می سازد.

ترکیب پروتئینی بسیار فوق العاده، اشباع خون با محصولات هضم پروتئین را 15 دقیقه پس از ورود (پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده) به بدن ممکن نموده و به بالاترین سطح ثابت رسانده و متعاقباً تا 6 ساعت حفظ می کند. (پروتئین آب پنیر غلظت یافته، آلبومین های سفیده تخم مرغ، میسلار کاسئین)

شرکت تولیدکننده: Olimp لهستان
وزن محصول: 3.2 کیلو گرم

سفارش و مشاوره 09100782312 امید حاتمی قهرمان جهان و مربی درجه یک فدراسیون بدنسازی و کمیته ملی المپیک ایران
قیمت:
تماس بگیرید
مشخصات آگهی دهنده :

امید حاتمی

ایمیل : omidshopcenter@gmail.com
تلفن ثابت : 09100782312
تلفن همراه : 09100782312

تاریخ درج / تمدید :
9 دی 1396 - ساعت 8 و 46 دقیقه
تاریخ بروز رسانی :
9 دی 1396 - ساعت 8 و 46 دقیقه
تعداد بازدید :
247 بار
دسته بندی :

گوناگون > همه موارد

موقعیت :

تهران - تهران

آگهی قبلی
آگهی های مرتبط
معرفی به دوستان
ایمیل :  جدا سازی با ,
توضیحات :

گزارش تخلف
توضیحات :